آنجا تهران اعتراف اتوبوس بازداشت ایستگاه

آنجا: تهران اعتراف اتوبوس بازداشت ایستگاه روزنامه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صحبت‌های آقای‌گل قدیم پرسپولیس راجع به آقای‌گل تازه

طارمی و سایر بازیکنان همان کسانی هستند که پرسپولیس را قهرمان کردند و نباید این هجمه و فشار روی آنها باشد.

صحبت‌های آقای‌گل قدیم پرسپولیس راجع به آقای‌گل تازه

صحبت های آقای گل قدیم پرسپولیس راجع به آقای گل جدید

عبارات مهم : بازیکن

طارمی و سایر بازیکنان همان کسانی هستند که پرسپولیس را قهرمان کردند و نباید این هجمه و فشار روی آنها باشد.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از پیروزی دیلی؛ محسن خلیلی در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان و شعاردادن بعضی هواداران علیه مهدی طارمی گفت: فشار از روی سکوها بسیار زیاد هست، یک روز امکان دارد شما را تشویق کنند و یک روز شاید شما هو شوید.

صحبت‌های آقای‌گل قدیم پرسپولیس راجع به آقای‌گل تازه

یک فوتبالیست حرفه ای باید این پرسشها را به جان بخرد ، مهدی طارمی نه نخستین نفری است که این اتفاق برایش می افتد و نه آخرین نفر ولی هواداران باید صبورتر باشند. آنها باید بدانند اگر طارمی را کنار بگذاریم مگر چند بازیکن در تیم باقی خواهد ماند که بخواهد به تیم کمک کند؟ طارمی و سایر بازیکنان همان کسانی هستند که پرسپولیس را قهرمان کردند و باید قدردان آنها باشیم. لیگ ما فرسایشی است و هنوز تا آخر بازی ها وقت زیادی باقی مانده و ما به همه بازیکنانمان نیاز داریم.

وی ادامه داد: باید بگویم واقعاً شرایط مشکل جهت طارمی حاکم است و این فشار زیاد روی بازیکن اثر می گذارد. امیدوارم که طارمی سریعتر بتواند خودش را جمع و جور کند و از نظر معنوی و روانی به شرایط ایده آل برسد. به هر حال او بازیکنی است که 2 سال آقای گل شده است و به عنوان عالی ترین بازیکن کشور عزیزمان ایران گزینش شده است است.

طارمی و سایر بازیکنان همان کسانی هستند که پرسپولیس را قهرمان کردند و نباید این هجمه و فشار روی آنها باشد.

به هرحال روی طارمی هر لحظه فشار بوده و در این سالها همواره فشار زیادی روی این بازیکن بوده ولی خود طارمی باعث شده است که انتظارات از او زیاد شود. او گاهی ناممکن ترین توپ ها را گل می کند و به همین علت انتظارات هواداران را اوج برده. این روزها جهت هر بازیکنی در سطح دنیا وجود دارد. کسی نمی تواند اسم این روزها را جهت طارمی بحران بگذارد. به هر حال این پرسشها جهت هر فوتبالیستی پیش می آید.

خلیلی تصریح کرد: من خودم به عنوان یک مهاجم این روزها را پشت سر گذاشته ام و شرایط بازیکنان را درک می کنم ولی هواداران هم باید حرفه ای فکر کنند و صبورتر باشند چون این عنوان فشار زیادی به بازیکنان وارد می کند. ما به بازیکنانمان در لیگ نیاز داریم و نباید با فشار بیش از اندازه روی آنها کار را سخت کنیم.

مهاجم اسبق تیم پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس فوتبال با مالکیت خوبی انجام می دهد و از این بابت فوتبالش در کشور عزیزمان ایران سرآمد هست. در بازی با سیاه جامگان بدشانسی گریبان پرسپولیس را گرفت و اینطور نبود که بگوییم پرسپولیس نتوانست این بازی را ببرد. شاید کمی سیاه جامگان را دست کم گرفته بودند و بازیکنان فکر نمی کردند که این تیم اینقدر سخت باشد. در حال حاضر پرسپولیس باید خودش را آماده بازی با الاهلی کند و دیگر به بازی با سیاه جامگان فکر نکند.

صحبت‌های آقای‌گل قدیم پرسپولیس راجع به آقای‌گل تازه

وی در آخر راجع به ترکیب پرسپولیس هم در این بازی افزود: باید بگویم بازگشت سید جلال حسینی اتفاق خیلی خوبی بود آیا که او به عنوان یک بزرگتر و کاپیتان شخصیت بالایی به تیم داد ولی چیزی که مشهود بود این بود که شجاع خلیل زاده هنوز با سایر بازیکنان هماهنگ نیست و نتوانست آن هماهنگی مورد نیاز را داشته باشد. کمی هم بدشانسی و عدم تمرکز باعث شد تا پرسپولیس برابر سیاه جامگان برنده نشود ولی نباید آن رفتارها با طارمی صورت می گرفت آیا که او مهاجم زیرک و خوبی است که خیلی خوب بلد است خودش را در موقعیت گل قرار دهد.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | مهدی طارمی | سیاه جامگان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs