آنجا تهران اعتراف اتوبوس بازداشت ایستگاه

آنجا: تهران اعتراف اتوبوس بازداشت ایستگاه روزنامه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنانم با انگیزه بودند ، نمی‌دانم چه بگویم

سرمربی سپاهان بعد باخت این تیم برابر صنعت نفت آبادان و از بین بردن شدن از جام حذفی با بیان اینکه تمام تلاشمان را کردیم گفت: نمی‌دام دیگر چه باید می‌کردیم و آیا

بازیکنانم با انگیزه بودند ، نمی‌دانم چه بگویم

نمی دانم چه بگویم/ بازیکنانم با انگیزه بودند

عبارات مهم : انگیزه

سرمربی سپاهان بعد باخت این تیم برابر صنعت نفت آبادان و از بین بردن شدن از جام حذفی با بیان اینکه تمام تلاشمان را کردیم گفت: نمی دام دیگر چه باید می کردیم و آیا موقعیت هایمان به گل تبدیل نمیشد.

به گزارش مهر، زلاتکو کرانچار شامگاه پنجشنبه، بعد از باخت سپاهان برابر صنعت نفت آبادان و از بین بردن از مسابقه های جام حذفی در ارتباط با روند بازی اظهار داشت: نمی دانم درمورد این بازی چه باید بگویم. ما بر بازی مسلط بودیم و موفق شدیم شانس های متعددی ایجاد کنیم که هیچ یک به گل تبدیل نشد نمی دانم دیگر باید چه می کردیم.

بازیکنانم با انگیزه بودند ، نمی‌دانم چه بگویم

وی در خصوص کیفیت بازی بازیکنان تیمش افزود: خوشبختانه بازی سازی مناسبی داشتیم و از لحاظ بازی سازی کاملا از بازیکنانم راضی هستم ولی متاسفانه استفاده از موقعیت ها و گلزنی مسئله داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به قطع شدن نورافکن های ورزشگاه یک بار در ابتدای نیمه اول و بار دیگر در دقیقه ۷۴ گفت:البته نباید فراموش کرد این قطع برق ورزشگاه به ضرر ما و به سود تیم حریف تمام شد و درست زمانی که ما ریتم بازی را در دست داشتیم، قطع برق موجب از دست دادن این ریتم و شد.

سرمربی سپاهان بعد باخت این تیم برابر صنعت نفت آبادان و از بین بردن شدن از جام حذفی با بیان اینکه تمام تلاشمان را کردیم گفت: نمی‌دام دیگر چه باید می‌کردیم و آیا

وی درمورد حواشی احتمالی بعد از این شکست بیان کرد: از سوی دیگر بهم ریختن جو تیم به خاطر این شکست دور از انتظار نیست ولی امیدوارم که بتوانیم جو فعلی تیم را حفظ کنیم چراکه سه مسابقه مهم دیگر با فولاد اهواز، پرسپولیس و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده نتیجه های بهتری کسب کنیم.

کرانچار انگیزه بازیکنان تیمش جهت برد در این مسابقه را خوب توصیف کرد و گفت:خوشبختانه توانستیم انگیزه بازیکنان را جهت بازی زیاد کردن دهیم و خود بازی و نحوه بازی بازیکنانم بیانگر این بود که از لحاظ انگیزه بازیکنان ما چیزی کم نداشتند.

وی نزدن گل را تنها مسئله سپاهان بیان کرد و اضافه کرد: تنها مسئله ما نزدن گل ها بود و در آینده تلاش می کنیم دوباره بازی را آنالیز کنیم و به مهاجمانمان تذکرات مورد نیاز را بدهیم و کیفیت و مهارت گلزنی آنان را زیاد کردن دهیم تا هرگز در بازی های آینده چنین اتفاقاتی رخ دهد.

بازیکنانم با انگیزه بودند ، نمی‌دانم چه بگویم

واژه های کلیدی: انگیزه | سپاهان | مسابقه | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs